Difference between revisions of "Jake/Infobox"
From Lantern Hill
| Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| '''Birthday:''' | | '''Birthday:''' | ||
| − | | May 13, | + | | May 13, 1996 |
|- | |- | ||
| '''Age:''' | | '''Age:''' | ||
Latest revision as of 01:18, 3 November 2013
| | |
| Nickname: | Jake |
| Birthday: | May 13, 1996 |
| Age: | 17 |
| Hometown: | Lantern Hill, California |
| Grade: | Junior |
| Status: | Single |