Difference between revisions of "Qualities"
From Lantern Hill
(→Teen Qualities) |
|||
| Line 14: | Line 14: | ||
! Advantages | ! Advantages | ||
|- | |- | ||
| − | | {{:{{PAGENAME}}/teen- | + | | {{:{{PAGENAME}}/teen-ads}} |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| Line 23: | Line 23: | ||
! Disadvantages | ! Disadvantages | ||
|- | |- | ||
| − | |{{:{{PAGENAME}}/teen- | + | |{{:{{PAGENAME}}/teen-disads}} |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Revision as of 10:36, 26 October 2013
-
- Red : Restricted
-
- Blue : Teen
-
- Green : Adult
Teen Qualities
|
|
Adult Qualities
|
|