Difference between revisions of "Qualities"
From Lantern Hill
(→Teen Qualities) |
(→Adult Qualities) |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
! Advantages | ! Advantages | ||
|- | |- | ||
| − | | {{:{{PAGENAME}}/adult- | + | | {{:{{PAGENAME}}/adult-ads}} |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| Line 47: | Line 47: | ||
! Disadvantages | ! Disadvantages | ||
|- | |- | ||
| − | |{{:{{PAGENAME}}/adult- | + | |{{:{{PAGENAME}}/adult-disads}} |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Revision as of 10:41, 26 October 2013
-
- Red : Restricted
-
- Blue : Teen
-
- Green : Adult
Teen Qualities
|
|
Adult Qualities
|
|