Difference between revisions of "Krysten/Infobox"
From Lantern Hill
| Line 35: | Line 35: | ||
| None | | None | ||
|- | |- | ||
| − | | ''' | + | | '''Part-Time Job:''' |
| Babysitter/Petsitter | | Babysitter/Petsitter | ||
|- | |- | ||
Latest revision as of 16:10, 28 October 2013
| | |
| Full-Name: | Krysten Robert Hollister |
| Hometown: | Born in San Francisco, CA |
| Birthday: | May 21 |
| Age: | 16 |
| Status: | Single |
| | |
| Nickname: | Krys, Kryssie |
| Affiliations: | Art Club, Photography Club |
| Grade: | Sophomore |
| Clique: | None |
| Part-Time Job: | Babysitter/Petsitter |
| | |
