Difference between revisions of "The Families"
From Lantern Hill
(→Merritt) |
(→Carver) |
||
| Line 45: | Line 45: | ||
{| border="0" style="background:transparent;" | {| border="0" style="background:transparent;" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Image:no-image.jpg|50px x 50px|thumb|center|<center><font size = 4>'''Aunt'''</font size><br>'' | + | | [[Image:no-image.jpg|50px x 50px|thumb|center|<center><font size = 4>'''Alicia (Aunt)'''</font size><br>''Ballet Teacher''</center>]] |
| − | | [[Image:no-image.jpg|50px x 50px|thumb|center|<center><font size = 4>'''Uncle'''</font size><br>'' | + | | [[Image:no-image.jpg|50px x 50px|thumb|center|<center><font size = 4>'''John (Uncle)'''</font size><br>''International Finance''</center>]] |
| [[Image:elle-icon.jpg|50px x 50px|thumb|center|<center><font size = 4>[[Elle]]</font size><br>''Student''</center>]] | | [[Image:elle-icon.jpg|50px x 50px|thumb|center|<center><font size = 4>[[Elle]]</font size><br>''Student''</center>]] | ||
| | | | ||
Revision as of 11:48, 7 December 2013
Fowler
| Foster Son |
Black
| File:Kelly-icon.jpg Student |
Blayer
| Student |
Boyd
| File:Bonnie-icon.jpg Student |
Carver
| Student |
Corman
| Student |
Cruz
| File:Jena-icon.jpg Student |
Dawson
| Student |
Dalton
| File:Isabelle-icon.jpg Student |
Dunmore
| Student |
Gold
| File:Lizzy-icon.jpg Student |
Hollister
Kane
| File:Kaicee-icon.jpg Student |
Kincaid
| File:Donovan-icon.jpg Student |
Mitchel
| Student |
Rust
| Student |
Smith
| File:Cassi-icon.jpg Student |
Valencia
| File:Ellis-icon.jpg Student |
Winters
| Student |



